Święto Misia w Jodłowniku

  • 1 grudnia 2014

DSC0135524 listopada 2014 r. Bibliotekę Publiczną w Jodłowniku odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Jodłowniku wraz z Wychowawczyniami z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona „przytulanka”– Pluszowy Miś.

Na początku spotkania dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia. Zachęcone miłą atmosferą opowiedziały też o swoich ulubionych pluszakach, które są towarzyszami ich zabaw. Odwiedziny dzieci w bibliotece stały się okazją do zaprezentowania mniej lub bardziej znanych misiów z książek i filmów dla dzieci. Po obejrzeniu bajki o Misiu Uszatku, dzieci ochoczo uczestniczyły w zabawie poszukując misiowych maskotek ukrytych na bibliotecznych półkach oraz kolorując plansze misiów. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodycze.

Zajęcia okazały się bardzo udane, dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach, radości było co niemiara. Wychodząc z biblioteki ochoczo zadeklarowały ponowne odwiedziny.