Spotkanie z Franklinem w bibliotece 9 marca było bardzo ciekawym wydarzeniem dla dzieci. Bohater znany z serii książek opowiadał o swoich przygodach, przyjaźni i ważnych wartościach. Dzieci z radością słuchały opowieści, zadawały pytania i brały udział w zabawach przygotowanych przez bibliotekarzy. Na zakończenie uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Franklinem oraz obejrzeć książki z jego przygodami. Spotkanie odbyło się w miłej i radosnej atmosferze.

