Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Stroiki Wielkanocne”

  • 30 marca 2015

DSC0231826 marca 2015 r. uczniowie szkół podstawowych z terenu Naszej Gminy, zebrali się w świetlicy OSP w Krasnem-Lasocicach aby z rąk Wójta Gminy odebrać nagrody i wyróżnienia za udział w kolejnej już edycji konkursu plastycznego „Stroiki Wielkanocne”. Gospodarzem uroczystości była filia biblioteczna w Krasnem-Lasocicach.

W oczekiwaniu na rozdanie nagród, mogliśmy podziwiać występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krasnem-Lasocicach w specjalnie przygotowanym na tę okazję programie.

Szczególnie cieszy fakt, że w naszej gminie tak ochoczo i aktywnie kultywowane są tradycje wielkanocne o czym świadczy tak wysoka liczba uczestników zgłoszonych do konkursu. W tym roku swoje prace zaprezentowało 117 uczniów!

Komisja konkursowa w składzie: Halina Matras (przewodnicząca komisji), Helena Golińska (Instruktor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Limanowej), Zofia Borucka (Powiatowa Biblioteka Publiczna w Limanowej), Maria Kapera (Przewodnicząca Komisji Budżetowej Rady Gminy Jodłownik), Leszek Lizak (Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty), przyznała nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach wiekowych:

KATEGORIA KL. 0-3:

I miejsce zdobyli:
Victoria Kurek (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Jodłowniku), Ewa i Agnieszka Janecka (kl.3 – Szkoła Podstawowa  w Krasnem-Lasocicach), Wojciech Wiewiórka (kl.1 Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu)

II miejsce zdobyli:
Gabriela Żak (kl.3 – Szkoła Podstawowa w Mstowie), Jan Cuper (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Beata Sadkiewicz (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Szyku)

III miejsce:
Kinga Sutor (kl.2 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Julia Bąbel (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Patryk Janecki (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Amelia Zając (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach)

Wyróżnienia:
Justyna Janecka (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Lidia Drabik (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasicicach), Wojciech Kapera (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Jodłowniku), Jakub Kapera (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Jodłowniku), Mateusz Czech (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Sadku-Kostrzy), Klaudia Śliwa (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Sadku-Kostrzy), Dominika Mirek (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Wilkowisku), Nikola Kasprzyk (kl.0 – Szkoła Podstawowa  w Wilkowisku), Patryk Przeciszowski (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Wilkowisku), Wiktoria Kaim (kl.2 – Szkoła Podstawowa w Wilkowisku), Szymon Łyszczarz (kl.2 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Julia Płachta (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Mstowie), Franciszek Węgrzyn (kl.2 – Szkoła Podstawowa w Mstowie), Emilia Spędzia (kl.2 – Szkoła Podstawowa w Mstowie)

KATEGORIA KL. 4-6

I miejsce:
Oliwia Zając (kl.6 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Paulina Sadkiewicz (kl.4- Szkoła Podstawowa w Szyku), Natalia Surówka (kl.4 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu)

II miejsce:
Emilia Gocal (kl.4 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Joanna Janecka (kl.6 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Emilia Micek (kl.4 – Szkoła Podstawowa w Sadku-Kostrzy)

III miejsce:
Wiktoria Kapera (kl. 4 – Szkoła Podstawowa w Jodłowniku), Natalia Sara (kl.5 – Szkoła Podstawowa w Jodłowniku), Kinga Smoter (kl.6 – Szkoła Podstawowa w Sadku-Kostrzy)

Wyróżnienia:
Krzysztof Drożdż (kl. 4 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Emilia Piwowarczyk (kl.5 – Szkoła Podstawowa w Sadku-Kostrzy), Kinga Kubas (kl. 4 – Szkoła Podstawowa w Szyku), Oliwia Toporkiewicz (kl. 4 – Szkoła Podstawowa w Wilkowisku), Ewa Pazdan (kl.4 – Szkoła Podstawowa w  Szczyrzycu), Kamila Zając (kl. 4 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Wojciech Banach (kl.5 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Weronika Atłas (kl. 6 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Natalia Burek (kl.6 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu)

Wyróżnienia przyznane przez Dyrektora oraz Instruktora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej:
Patrycja Papież (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu), Bartłomiej Płachta (kl.1 – Szkoła Podstawowa w Mstowie), Magdalena Sora (kl.0 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach), Weronika Jancecka (kl.4 – Szkoła Podstawowa w Krasnem-Lasocicach)

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy. Dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie a zwycięzcom gratulujemy.